Søk i feltet over

Ledelse og styret

Konsernledelsen

person portrait

Roger Harkestad

Konsernsjef


Telefon: 416 19 197
person portrait

Steen Rügge

Adm.dir Tide Bus Danmark


Telefon: (+45) 5089 8588
person portrait

Stein A. Jakobsen

Driftsdirektør


Telefon: 414 98 259
person portrait

Ståle Rene

Finansdirektør


Telefon: 982 06 188
person portrait

Janicke Stople

HR-direktør


Telefon: 412 24 293
person portrait

Jan-Helge Sandvåg

Teknisk direktør


Telefon: 952 03 502
person portrait

Christine Flataker Johannessen

Kommersiell direktør


Telefon: 957 83 465
person portrait

Ronny Paulsen

Direktør for forretningsutvikling og konsernfunksjoner


Telefon: 994 14 550

Styret i Tide AS

Ingvald Løyning (leder)
Trond Østerhus (nestleder)
Lars Jacob Engelsen
Martin Økland
Tord Helland
Trude Valle (ansattrepresentant)
Dagfinn Haga (ansattrepresentant)
Kjell Arne Strand (ansattrepresentant)

 

Region- og områdesjefer i Tide

Ledergruppe Drift Norge:

Driftsdirektør: Stein Jakobsen, e-post: stein.jakobsen@tide.no

HR-Direkør: Janicke Stople, e-post: janicke.stople@tide.no

Kvalitets- og fagsjef: Frank Aadland, e-post: frank.aadland@tide.no

Regionsjef: Rune Mannseth, e-post: rune.mannseth@tide.no

Regionsjef: Jon Karstein Frantzen, e-post: jon.karstein.frantzen@tide.no

Regionsjef: Anita Dalstø, epost: anita.dalsto@tide.no

 

 

Områdesjefer:

Kommersiell drift: Endre.L Olsen, e-post: Endre.Ludvig.Olsen@tide.no

Bergen Sør: : Eirik Sandnes e-post: eirik.sandnes@tide.no

Bergen Sentrum: Alexandra Blomvågnes, e-post: alexandra.blomvågnes@tide.no

Bergen Nord og Osterøy: Monika Hope, e-post: monika.hope@tide.no

Hardanger/Voss og Austevoll: Audun Nesse, e-post: audun.nesse@tide.no

Trondheim: Jon Karstein Frantzen, e-post: jon.karstein.frantzen@tide.no

Kristiansund: Wenche Mostuen Eikeset, e-post: wenche.eikeset@tide.no

Vestfold: Glenn Rudi Baann, e-post: glenn.rudi.baann@tide.no

Haugesund og Sunnhordland: Stig Louis Myklevold, e-post: Stig.Myklevold@tide.no

Sogn: Per Steinar Sviggum, e-post: per.steinar.sviggum@tide.no