Søk i feltet over

I Tide er vi nesten 3000 dedikerte ansatte, som alle jobber for å skape gode reiseopplevelser hver dag. Den du treffer er mest sannsynlig den blide bussjåføren som kjører deg enten til jobb eller til flyplassen.

Men visste du at det er mange andre yrkesgrupper i Tide også? Vi har flinke vaskere som sørger for at bussen er ren og pen når den kjører ut tidlig om morgenen. Vi har driftsledere og trafikkledere som sørger for at det er nok busser, og at bussen er på riktig sted til riktig tid. Dette er bare noen av de som står på hver dag for å forsterke reiseopplevelsen.

Konsernledelsen

person portrait

Roger Harkestad

Konsernsjef


Telefon: 416 19 197
person portrait

Steen Rügge

Adm.dir Tide Bus Danmark


Telefon: (+45) 5089 8588
person portrait

Stein A. Jakobsen

Driftsdirektør


Telefon: 414 98 259
person portrait

Ståle Rene

Finansdirektør


Telefon: 982 06 188
person portrait

Janicke Stople

HR-direktør


Telefon: 414 24 293
person portrait

Jan-Helge Sandvåg

Teknisk direktør


Telefon: 952 03 502
person portrait

Christine Flataker Johannessen

Dir. forretningsutvikling, konsernfunksjoner / Kommersiell Dir. ( permisjon)


Telefon: 957 83 465

Styret i Tide AS

Ingvald Løyning (leder)
Trond Østerhus (nestleder)
Lars Jacob Engelsen
Martin Økland
Tord Helland
Trude Valle (ansattrepresentant)
Dagfinn Haga (ansattrepresentant)
Kjell Arne Strand (ansattrepresentant)

 

Tillitsvalgte i Tide

Hovedtillitsvalgte for buss og renhold

Trude Christin Valle, Yrkestrafikkforbundet YTF, e-post: trude.valle@tide.no, tlf: 90141632

Dagfinn Haga, Norsk Transportarbeiderforbund NTF, e-post: ntf@tide.no, tlf: 92095924

Hovedtillitsvalgte for verksted

John Sverre Øvrebø, Yrkestrafikkforbundet YTF, e-post: john.sverre.ovrebo@tide.no, tlf: 91812635

Steven Malema, Norsk Transportarbeiderforbund NTF, e-post: malema@online.no, tlf: 45478494


Hovedverneombud

Arne Rasmussen, e-post: arne.rasmussen@tide.no, tlf: 99003358 

Region- og områdesjefer i Tide

Ledergruppe Drift Norge:

Driftsdirektør: Stein Jakobsen, e-post: stein.jakobsen@tide.no

HR-Direkør: Janicke Stople, e-post: janicke.stople@tide.no

Fagsjef: Frank Aadland, e-post: frank.aadland@tide.no

Regionsjef: Rune Mannseth, e-post: rune.mannseth@tide.no

Regionsjef: Jon Karstein Frantzen, e-post: jon.karstein.frantzen@tide.no

Regionsjef: Anita Dalstø, epost: anita.dalsto@tide.no

 

 

Områdesjefer:

Kommersiell drift: Endre.L Olsen, e-post: Endre.Ludvig.Olsen@tide.no

Bergen Sør: : Eirik Sandnes e-post: eirik.sandnes@tide.no

Bergen Sentrum: Eirik Sandnes, e-post: eirik.sandnes@tide.no

Bergen Nord og Osterøy: Vakant

Hardanger/Voss og Austevoll: Audun Nesse, e-post: audun.nesse@tide.no

Trondheim og Kristiansund: Jon Karstein Frantzen, e-post: jon.karstein.frantzen@tide.no

Vestfold: Glenn Rudi Baann, e-post: glenn.rudi.baann@tide.no

Haugesund og Sunnhordland: Stig Louis Myklevold, e-post: Stig.Myklevold@tide.no